Jesteś pasjonatem jazdy na rowerze? Rodzinne przejażdżki są Twoim ulubionym sposobem na spędzanie czasu wraz z najbliższymi? Na pewno znasz to uczucie, kiedy pokonując kolejny raz tę samą trasę, zaczynasz odczuwać nudę. Jeśli okoliczne trasy znasz już na pamięć i chcesz poznać nowe, odleglejsze tereny, konieczne będzie przetransportowanie rowerów. Jak to zrobić w sensowny i bezpieczny sposób? Pokażemy Ci dobry bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery.

platforma rowerowa na hak Amos 4 rowery

Podróżuj z całą rodziną dzięki bagażniką AMOS

O tym, jak dobroczynne dla naszego organizmu działanie ma jazda na rowerze, nie trzeba nikogo przekonywać. Takie zajęcie pozwala na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Rowerowe wycieczki pozwalają na lepsze dotlenienie organizmu, wspomagają układ krążenia oraz są pomocne w spalaniu kalorii. To ostatnie ma szczególne znaczenie dla tych osób, które pragną pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Jazda rowerem pomoże Ci w poprawieniu kondycji, wzmocnieniu mięśni i uzyskaniu ładnej sylwetki.

Jazda rowerem, oprócz fizycznych korzyści przynosi także te, natury emocjonalnej. Tego typu wysiłek doskonale redukuje poziom stresu, a także wpływa na wytwarzanie przez organizm endorfin, czyli tzw. hormonów szczęścia. Wspólne rowerowe wycieczki z najbliższymi osobami pozwalają na spędzanie więcej czasu razem oraz na budowanie i wzmacnianie relacji. Nic tak nie umacnia więzi, jak kolekcjonowanie pięknych wspomnień. Ponadto rowerowa przejażdżka umożliwia podziwianie pięknej przyrody lub architektury, jeśli jeździsz po mieście.

Poznawaj bez ograniczeń

Co zrobić, kiedy okoliczne trasy zostały już na tyle poznane, że jazda nimi nie sprawia Ci przyjemności? Chcesz poznawać niezdobyte do tej pory tereny i szukać przygód w nowych miejscach? Nic nie stoi na przeszkodzie! Jedyne, o co musisz zadbać to przetransportowanie roweru w docelowe miejsce. Jeśli chcesz podróżować z rodziną lub przyjaciółmi konieczne będzie zamontowanie bagażnika rowerowego, który pozwoli bezpiecznie przewieźć kilka jednośladów. Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery pozwoli Ci i Twoim najbliższym odkrywać nowe trasy i przyzywać niezapomniane przygody. Nie czekaj dłużej i ruszaj w nieznane!

 

Czy bagażnik na hak jest bezpieczny?

Wspólne rowerowe przejażdżki są korzystne dla organizmu i bardzo przyjemne. Jeśli chcesz przetransportować rowery w bezpieczny sposób warto, abyś sięgnął po bagażnik na hak na rowery sprawdzonej i rzetelnej firmy. Tylko tak, unikniesz nieprzyjemnych komplikacji podczas podróży. Bagażnik na 4 rowery na hak Amos pomoże Ci w łatwy i bezpieczny sposób przetransportować te pojazdy. Dzięki niemu możesz poznawać nowe trasy rowerowe bez żadnych ograniczeń i obaw, że rowery zostaną uszkodzone podczas transportu. Dobry bagażnik rowerowy na hak sprawi, że unikniesz uszkodzeń nie tylko jednośladów, ale także samochodu. Ponadto, w bagażniku na hak dużo łatwiej umieścisz rowery niż w tym dachowym. Nie pozwól, aby techniczne problemy wynikające ze słabej jakości bagażnika popsuły Twój cały wyjazd. Stawiaj na rzetelne marki.

Bagażnik rowerowy na hak – zalety

Jeśli szukasz bagażnika rowerowego na hak, wybieraj tylko te od sprawdzonych firm. W ten sposób unikniesz produktów słabej jakości, które narażają Twój sprzęt na uszkodzenie. Zatem jaki bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery wybrać? Amos oferuje Ci wysokiej jakości bagażnik, dzięki któremu będziesz mógł razem ze swoją rodziną, jeździć rowerami, gdzie tylko sobie wymarzycie. Te wykonane, ze stali bagażniki wytrzymują obciążenie do 60 kg, co pozwala na przetransportowanie aż 4 rowerów. Zaciskowy uchwyt pozwala w łatwy, bezpieczny i stabilny sposób zamontować bagażnik na haku. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić Ci czas i nerwy przy montażu. Ogromną zaletą, jaką cechuje się bagażnik na 4 rowery Amos, to także specjalny system, dzięki któremu będziesz mógł odchylić całą platformę bez zdejmowania rowerów, aby dostać się do bagażnika samochodu. To duże ułatwienie w podróżowaniu. Ponadto, bagażnik na 4 rowery na hak zapewnia dużo większy komfort użytkowania niż bagażniki dachowe. Łatwiej i sprawniej umieścisz na nim rowery, niż gdybyś miał wciągać je na dach samochodu.

Jak widzisz, chcąc jeździć rowerem z rodziną bądź przyjaciółmi, nie jesteście skazani na wciąż te same trasy. Dzięki bagażnikom rowerowym na hak Amos, możecie zadbać o swoją formę, sylwetkę i samopoczucie gdziekolwiek zechcecie. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby poznawać nowe tereny i przezywać niesamowite chwile spędzone razem.

Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery AMOS GIRO 4

AMOS GIRO 4 WTYCZKA 7-PIN

bagażnik Giro do przewozu 4 rowerów dostępny na stronie autobagaznik.pl

AMOS GIRO 4 WTYCZKA 13-PIN

bagażnik Giro do przewozu 4 rowerów dostępny na stronie autobagaznik.pl