KONTAKT Z DORADCĄ TECHNICZNYM

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące doboru bagażnika do samochodu skontaktuj się z naszym profesjonalnym doradzcą

Oferta

Platformy rowerowe na hak od 2 do 4 rowerów

Bagażniki rowerowe

Montaż na hak holowniczy, jest najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem dla Użytkowników. Jest to podyktowane łatwością załadunku i rozładunku rowerów, bezproblemowym dostępem do nich w trakcie podróży. Jest to rozwiązanie które docenią świadomi Użytkownicy mający na celu względy ekologiczne, ponieważ dzięki temu że rowery „podążają” za samochodem, zostaje spalona mniejsza ilość paliwa, co za tym idzie obok wymiernych korzyści finansowych Użytkownicy takich bagażników działają Pro-EKOLOGICZNIE.

Bagażniki na klapę
tylny zderzak samochodu

Bagażniki Rowerowe

Montaż bagażnika na tylny zderzak, jest możliwy w samochodach w których tylny zderzak odstaje od klapy bagażnika i jego pozioma część jest sztywna.

Przy tego typu bagażnikach należy pamiętać o ich regulacji w taki sposób by nie zostały zasłoniete tylne światła pojazdu.

Bagażnik montowany na zderzak pojazdu jest dobrą alternatywą dla samochodów nie posiadających haka holowniczego. Niedogodnością jest brak dostępu do bagażnika samochodu w momencie gdy są zamontowane rowery na bagażniku.

Jest to rozwiązanie które docenią użytkownicy mający na celu względy ekologiczne a nie posiadający haka holowniczego w swoim pojeździe, ponieważ dzięki temu że rowery „podążają” za samochodem, zostaje spalona mniejsza ilość paliwa, co za tym idzie obok wymiernych korzyści finansowych świadomi Użytkownicy takich bagażników działają Pro-EKOLOGICZNIE. 

Bagażniki bazowe na dach samocodu

Bagażniki bazowe na dach

Mocowane belki poprzeczne do dachu samochodu, dopasowane do indywidualnego modelu w taki sposób by zapewnić pewne trzymanie przeworzonego ładunku. Do bagąznika bazowego istnieje możliwość montażu różnego rodzaju akcesoriów takich jak:

  • box
  • uchwyt(y) rowerowy(e)
  • uchwyty narciarskie
  • uchwyty do przeworzenia łódki
  • uchwyty do transportu dwski surfingowej
  • transport sprzętu budowlanego
  • drabiny
  • itp.

Uchwyty Rowerowe

Uchwyty Rowerowe

Uchwyty służące do przewozu rowerów na dachu samochodu – montowane do bagażnika bazowego. Pasują do bagażników bazowych o szerokości 53 mm. Posiadają możliwość montażu na wsuwki o wymiarach 20×20 mm. Najlepsze rozwiązanie do samochodów nie posiadających haka holowniczego.

Zaletą rozwiązania jest możliwość przeworzenia kilku rowerów jednocześnie.

Akcesoria

Akcesoria Belki Świetlne

Belka ze światłami i ramką do zamocowania dodatkowej tablicy rejestracyjnej.

Znajduje zastosowanie do uchwytów i platform rowerowych gdzie po zamontowaniu rowerów tylne lampy lub tablica rejestracyjna samochodu zostaje zasłonięta.

By móc zastosować takie rozwiązanie samochód musi być wyposażony w instalację elektryczną do haka holowniczego.