Każdy z nas kto kocha rowery i posiada rodzinę ma ten sam problem. Wspólne wycieczki wokół własnego miejsca zamieszkania szybko się nudzą. Rodzi się wtedy pytanie jak inaczej niż na dachu przewieźć 4 rowery, aby poznać nowe trasy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wystarczy bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery Amos posiada w swojej ofercie dwa modele bagażnika rowerowego, który mieści aż 4 rowery.

platforma rowerowa na hak Amos 4 rowery

Bagażnik rowerowy na hak zalety

Główną zaletą bagażników rowerowych na hak jest ich wygodne użytkowanie. Korzystając z bagażnika rowerowego na hak nie musisz wysilać się, aby bezpiecznie przetransportować swoje rowery. W przeciwieństwie do bagażników na dach, nie musisz wkładać dużego wysiłku, aby umieścić rowery na bagażniku. Nie ma konieczności wrzucania ich na dach, gdzie nie jest zawsze to wygodne i komfortowe szczególnie w pojedynkę. 

Bagażnik rowerowy na hak AMOS, posiada specjalny system, dzięki któremu odchylisz całą platformę nie zdejmując z nich rowerów. Da Ci to możliwość dostania się do bagażnika bez konieczności zdejmowania rowerów z platformy co jest niezwykle wygodne.

Bagażniki na hak AMOS wytrzymują obciążenie do 60 kg co pozwoli Ci bez żadnych obaw na transport aż 4 rowerów. Bagażniki na hak wykonane są ze stali malowanej proszkowo. Dzięki czemu konstrukcja jest stabilna i bezpieczna.

Zaciskowy uchwyt pozwala na szybki montaż bagażnika na haku. To rozwiązanie jest dla ludzi, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo.

Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery jest przystosowany do wymogów prawnych panujących na polskich drogach. Oznacza to, że w zestawie znajdziesz listwę świetlną z odpowiednimi światłami oraz miejsce na dodatkową tablicę rejestracyjną.

Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery AMOS TYTAN 4

Bagażnik rowerowy na hak na 4 rowery AMOS GIRO 4

AMOS GIRO 4 WTYCZKA 7-PIN

bagażnik Giro do przewozu 4 rowerów dostępny na stronie autobagaznik.pl

AMOS GIRO 4 WTYCZKA 13-PIN

bagażnik Giro do przewozu 4 rowerów dostępny na stronie autobagaznik.pl

Wyświetlanie 13–16 z 16 wyników