Jeśli jesteś miłośnikiem rowerowych wycieczek i nie wyobrażasz sobie spędzania wolnego czasu lub urlopu bez roweru, lub jeśli znudziły Ci się trasy rowerowe blisko Twojego miejsca zamieszkania i szukasz nowych tras rowerowych, to firma AMOS ma dla Ciebie kilka ciekawych rozwiązań. Czym zajmuje się wspomniana firma AMOS? Jest to lider wśród Polskich producentów bagażników rowerowych do samochodów. Dzięki ich bagażnikom zabierzesz swój rower gdziekolwiek będziesz chciał i to bez żadnego wysiłku.

Bagażnik dachowy AMOS.

Jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań, jeśli chodzi o ofertę producenta bagażników AMOS. Belki poprzeczne mocowane na dach samochodu pozwalają na montaż przeróżnych akcesoriów takich jak:
• Box dachowy
• Uchwyty rowerowe
• Uchwyty narciarskie
• Uchwyty do transportu deski surfingowej
• Uchwyty do przewożenia łódki
• Transport sprzętu budowlanego (drabiny itp.)
W sklepie internetowym Autobagażnik.pl znajdziesz wygodną wyszukiwarkę bagażników dachowych, dzięki której dopasujesz konkretny model belki do marki swojego auta.

Dopasuj bagażnik do swojego auta kliknij tutaj.

AutoBagaznik.pl

AMOS platformy rowerowe na hak.

Jeśli cenisz sobie wygodę, to platforma rowerowa na hak jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Dostępne platformy na hak posiadają miejsce na 2 do 4 rowerów zależnie od modelu. Jest to jedno z najwygodniejszych rozwiązań. Prosty montaż na haku zajmuje dosłownie chwilę. Platformy AMOS posiadają zabezpieczenie antykradzieżowe na haku, a model GIRO posiada zabezpieczenie rowerów na platformie, więc nie musisz obawiać się kradzieży samej platformy jak i rowerów. Dlaczego platformy rowerowe na hak AMOS są tak popularne? Ze względu na łatwość załadowania rowerów, które trzeba podnieść na nieznaczną wysokość. Platformy AMOS posiadają specjalną funkcję odchyłu, dzięki czemu dostaniesz się do bagażnika swojego auta bez konieczności sciągania rowerów z platformy. Bagażniki na hak AMOS posiadają wszystkie konieczne światła oraz miejsce na dodatkową tablicę rejestracyjną.

Wyświetlanie 1–4 z 9 wyników

AMOS bagażnik rowerowy na klapę.

Rozwiązanie idealne dla osób, które nie chcą ładować swoich rowerów na dach. Bagażniki na klapę samochodu są coraz bardziej popularne na Polskich drogach ze względu na ich niską cenę względem dużych możliwości. Dostępny model bagażnika na klapę AMOS w sklepie Autobagażnik.pl może przewieźć aż do 3 rowerów o łącznej wadzę do 45 kg. Co czyni go naprawdę mocnym bagażnikiem za naprawdę niewygórowaną cenę. Prosty montaż bagażnika i niewielkie rozmiary po jego zdjęciu to jego mocne atuty. Do tego typu bagażnika zaleca się dokupienie listwy świetlnej wraz z miejscem na dodatkową tablicę rejestracyjną. Bagażnik na klapę jest bardzo często stosowany w pojazdach typu bus.

Kup listwę świetlną do swojego bagażnika

Bagażnik na klapę Amos - WEEKEND

Uchwyty rowerowe AMOS.

Uchwyty rowerowe służą do przewozu rowerów na dachu samochodu i są montowane do wspominanych wcześniej belek poprzecznych. Jest to rozwiązanie popularne wśród właścicieli aut nie posiadających haka holowniczego i nie chcących montować bagażnika na klapę. Dużą zaletą uchwytów rowerowych na dach jest możliwość zamontowania ich tylu, ile chce się przewozić rowerów. Dodatkowo cena pojedynczego uchwytu jest naprawdę niska, więc jest to rozwiązania dla osób, które nie chcą wydawać dużo na bagażnik rowerowy i będę go używać rzadko. Po zdjęciu z dachu uchwyt rowerowy AMOS zajmuję naprawdę mało miejsca.

Wyświetlanie 1–4 z 5 wyników

Wyświetlanie 1–4 z 5 wyników

Bagażnik nożycowy na hak AMOS.

Jest to budżetowe i proste rozwiązanie, jeśli potrzebujesz bez większego wysiłku przewieźć do 3 rowerów i posiadasz hak holowniczy. Producent AMOS w swojej ofercie posiada właśnie bagażnik nożycowy na hak, który idealnie sprawdza się podczas przewożeniu rowerów o łącznej wadze do 45 kg. Natomiast trzeba pamiętać, aby dokupić do niego listwę świetlną, aby rowery nie zasłaniały świateł.

bagażnik Nożycowy do przewozu 3 rowerów dostępny na stronie

Jak widzisz AMOS to firma, która posiada w swojej ofercie naprawdę szeroki wybór bagażników rowerowych. Jeśli nadal nie jesteś pewny, który model jest dla Ciebie idealny skontaktuj się z naszym działem technicznym, który profesjonalnie dobierze model do Twoich potrzeb.

KONTAKT Z DORADZĄ TECHNICZNYM

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące doboru bagażnika do samochodu skontaktuj się z naszym profesjonalnym doradzcą