Odmienna budowa rowerów elektrycznych ze względu na umiejscowienie silnika i akumulatorów powoduję, że znalezienie odpowiedniego bagażnika samochodowego do jego przewozu jest problematyczne.

Firma Amos wyszła na przeciw wysokim oczekiwanią miłośników rowerów elektrycznych i w swojej ofercie posiada platformy rowerowe na hak dostosowane do przewozu rowerów elektycznych.

Platforma rowerowa na hak Giro 4 to najlepsze rozwiązanie jeśli codzi o przewóz rowerów elektrycznych, jej konstrukcja została dokładnie przemyślana tak, że umiejscowienie baterii i silnika w okolicy korbowodu powodujące zwiększenie szerokości ramy nie wpływa na bezpieczeństwo przewozu rowerów.

Platforma Giro zapewnia solidne mocowanie roweru i posiada konstrukcję zabezpieczającą elementy wspomagania elektrycznego przed uszkodzeniem.

Komfort w użytkowaniu tego rodzaju bagażnika rowerowego daje jego odchylana funckja uchyłu. Dzięki czemu istnieje możliwość otworzenia klapy bagażnika samochodu, na haku którego został zamontowany bagażnik GIRO wraz z rowerami.

Dodatkowo bagażnik posiada zabezpieczenie przed kradzieżą zarówno platformy jak i przewożonego roweru.