Producent bagażników rowerowych AMOS istnieje na POLSKIM rynku już ponad 30 lat. Praca z najwyższej, jakości materiałami oraz nieustanna dbałość o szczegóły pozwoliła na stworzenie szerokiej oferty bezpiecznych i funkcjonalnych bagażników. AMOS Bagażniki to wieloletnia tradycja i zaufanie wśród tysięcy zadowolonych klientów.

Jeśli nie wiesz do końca, jaki model idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby to ten tekst jest właśnie dla Ciebie.

BAGAŻNIKI AMOS NA DACH SAMOCHODU. JAKIE DAJĄ MOŻLIWOŚCI?

Jedno z najpopularniejszych i najbardziej wielofunkcyjnych rozwiązań w ofercie firmy AMOS.

Wyposażenie auta w belki na relingi pozwala zamontować uchwyty rowerowe, uchwyty na narty oraz w razie potrzeby zwiększenia miejsca bagażowego w samochodzie na skorzystanie z boxów dachowych.

Mnogość modeli aut oraz ilość przeróżnych bagażników dachowych powoduje niekiedy zawrót głowy. Przy wykorzystaniu tego rozwiązania do przewożenia rowerów najlepiej skontaktować się ze specjalistą, który dobierze idealny model bagażnika na dach pasujący do konkretnego auta.

UCHWYTY ROWEROWE AMOS NA DACH

Zamontowanie uchwytu rowerowego na belkę umieszczoną na dachu daje gwarancję bezpieczeństwa karoserii auta oraz samego roweru, który montowany jest bezpośrednio do koła więc nie ma możliwości uszkodzenia jego ramy. Dodatkowo rowery umieszczone na dachu nie są tak mocno narażone na zabrudzenia lub uszkodzenia mechaniczne spowodowane np. kamieniami.

Przewożąc rowery na dachu samochodu nie zasłaniamy tylnych świateł oraz tablicy rejestracyjnej, więc wszystko jest zgodne z obowiązującym prawem drogowym. Jeśli zależy Ci na idealnej widoczności podczas jazdy to uchwyty rowerowe na dach są właśnie dla Ciebie.

BOXY DACHOWE AMOS. CZYLI JAK ZWIĘKSZYĆ PRZESTRZEŃ BAGAŻOWĄ W TWOIM AUCIE?

Bardzo często się zdarza, że podczas podróży autem, chcemy zabrać więcej rzeczy niż mamy miejsca. Boxy dachowe pozwalają na zabranie nam niezbędnych rzeczy lub rozwiązują problem pasażerów, którzy są zmuszeni do siedzenia między walizkami. Zabranie wózka dla dziecka również nie będzie już kłopotliwe, bo nasza szeroka oferta bagażników dachowych pozwala na zabieranie ze sobą przeróżnego sprzętu.

UCHWYTY NA NARTY. COŚ DLA MIŁOŚNIKÓW ZIMOWYCH SZALEŃSTW.

Każdy fan zimowego wypoczynku na stoku nie może obejść się bez uchwytów na narty. Pozwalają one na przewożenie naszego drogocennego sprzętu bez ryzyka jego uszkodzenia. Odporne na mróz uchwyty na narty nie muszą być ciągle zdejmowane, co daje naprawdę duży komfort ich użytkowania.

AMOS BAGAŻNIKI NA HAK. LIDER W BEZPIECZNYM PRZEWOŻENIU ROWERÓW

PLATFORMY ROWEROWE NA HAK

Zakup platformy rowerowej na hak jest rekomendowane dla użytkowników ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo i rozwiązania pro-ekologiczne. Dzięki tego typu bagażnikom można przewozić od 2 do 4 rowerów. Montaż platformy na hak zajmuję kilka sekund. Rowery podążają za samochodem, więc opór powietrza jest znikomy.

Często podczas jazdy musimy zajrzeć do bagażnika, platformy AMOS posiadają system odchylania, który pozwala otworzenie bagażnika auta bez konieczności zdejmowania rowerów.

Każdy platforma posiada własne oświetlenie (wtyczkę 7PIN lub 13PIN) i miejsce na tablicę rejestracyjną, więc przewożenie tak rowerów jest ja najbardziej zgodnie z prawem.

Częstym problemem jest przewożenie rowerów elektrycznych, które nie posiadają standardowej ramy. Z bagażnikami AMOS nie ma takiej niedogodności, ponieważ są one przystosowane do przewożenia rowerów elektrycznych.

Rowery montuje się bardzo prosto bez konieczności podnoszenia ich na znaczną wysokość jak to jest z bagażnikami na dach.

amos AMOS bagażniki bagażnik dachowy bagażniki amos bagażniki amos na dach bagażniki na dach bagażniki na hak bagażnik rowerowy bagażnik rowerowy na hak boxy dachowe instrukcja platformy rowerowe na hak